Tipsport Recenzia: Na aké športové udalosti je možné vsádzať?

Tipsport sa radí k najväčším stávkovým kanceláriám na Slovensku.

Tipsport Recenzia: Bonus a ponuky 

TipsportBonus a ponuky ()Získajte bonus

Vstupný bonus Kasíno

až 7777 € a 100 zatočení zadarmo

Bonus pre nových hráčov

až 4000 € + 50 € na prvé stávky

AKTIVUJTE SI BONUS

Bonus "Tipkonto"

až 20 %

AKTIVUJTE SI BONUS

Funguje na základe platnej licencie na prevádzkovanie internetového stávkovania, ktorú udeľuje Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Ťažisko ponuky tejto stávkovej kancelárie tvoria kurzové stávky. Okrem najobľúbenejších športov ako futbal, tenis či hokej je možné vsádzať aj na dostihy, motošport, cyklistické preteky alebo šípky.

V kurzovej ponuke sa však pravidelne objavujú aj stávky na spoločenské udalosti (napr. voľby) a e-športy. Medzi najtipovanejšie podujatia patria zápasy Premier League, Primera Division, hokejová Tipsport liga, NHL a KHL či turnaje ATP a WTA. Popri kurzovej ponuke sú na webe Tipsport k dispozícii rôzne štatistiky (tipsport liga tabuľka a mnoho iných) a kasíno s prevahou automatových hier, nájdete tu však aj online ruletu.

Tipsport Recenzia

AKTIVUJTE SI BONUS

Kurzy a limity pre vklady a výbery 

Kurzy na Tipsporte sú rozhodne konkurencieschopné, v mnohých prípadoch dokonca aj výhodnejšie, než kurzy konkurencie. Pokiaľ ide o vklady, tie je možné realizovať rôznymi platobnými metódami.

Tipsport pobočky berú vklady od 0,01 až po 1500 €, pričom si nezarátavajú žiadne manipulačné poplatky. Cez Slovenskú sporiteľňu, VÚB, Tatra banku a Poštovú banku sa na hráčske konto dá vložiť maximálne 40 000 € (platí to aj v prípade, ak sa na vklad použijú karty VISA, Maestro či MasterCard). Ak hráč použije platobnú metódu Skrill, môže vložiť dokonca až 50 000 € (minimálne však 40 €). 

Vklad cez Paysafecard je ohraničený limitom 1 – 1000 €, treba však počítať s poplatkom 5 %. Ak vklad prebieha bankovým prevodom, limity v tomto prípade nie sú nastavené, no prípadný poplatok závisí od banky. 

Výplaty sa realizujú bankovým prevodom pri stanovenom limite minimálne 5 € a maximálne 100 000 €. Prostredníctvom služby Skrill je možné vybrať 40 až 30 000 €, priamo na pobočke aj 1 €, maximálne však 1000 €. Dobra spracovania je zvyčajne do 2 pracovných dní (okrem Tipsport pobočky). Limit maximálnej výhry na tiket je ohraničený sumou 300 000 €. V prípade kasína platí minimálna stávka 10 centov a maximálna stávka 200 eur.

Tipsport Recenzia

Tipsport Recenzia:  bonusy

Stávková kancelária Tipsport ponúka vstupný bonus až do výšky 100 % z vkladu, maximom však je bonus na úrovni 4000 €. Pre zisk vstupného bonusu je treba pretipovať istý počet eur (niekoľko stoviek) na tiketoch s minimálnym kurzom 1.5.

Ďalší bonus v hodnote 15 € zdarma na prvé stávky je pripravený pre každého novoregistrovaného hráča. Za každú uzatvorenú kurzovú stávku v eurách získa každý registrovaný hráč bonus v podobe Netov (1 cent = 1 net). Nety sa dajú použiť ako vklad na ktorúkoľvek stávku. Ak je stávka výherná, tipujúci inkasuje výhru v eurách. Nety sa však dajú použiť aj na úhradu služieb či tovaru z ponuky Tipsportu na pobočkách, prípadne na nákup kurzového zvýhodnenia.

Pre hráčov online kasína je k dispozícii bonus ku vkladu až do výšky 100 %. Aj v tomto prípade však závisí od výšky vkladu, pričom najskôr sa vsádzajú reálne peniaze a až potom bonusové. Bonus nie je možné po vložení ihneď vybrať – treba ho najskôr niekoľkokrát vložiť do hry a až potom sa prípadná výhra dá vybrať. Okrem tohto bonusu sú pre hráčov pripravené aj takzvané free spins, respektíve voľné zatočenia.

Prečítajte si viac o kasíne Tipsport

Tipsport Recenzia– najčastejšie kladené otázky

Q1 Je potrebné vytvoriť si účet zvlášť pre kurzové stávkovanie a zvlášť pre online kasíno?

Nie, registrovať nový účet zvlášť pre kurzové stávkovanie a zvlášť pre online kasíno nie je potrebné – obe možnosti sa dajú hrať v rámci jedného účtu.

Q2 Prečo je v ponuke kasína len zopár hier?

Ponuka online kasína sa postupne upravuje. Okrem automatov do nej pribudla ruleta a čoskoro by mal napríklad aj Blackjack.

Q3 Ako sa dá získať vstupný bonus?

Vstupný bonus môže získať každý nový hráč po zaregistrovaní a overení príslušných údajov, respektíve herného účtu.

Q4 Je možné vstupný bonus z online kasína využiť aj na kurzové stávkovanie?

Vstupný bonus z online kasína sa dá využiť len v rámci daného online kasína, nie je možné ho použiť aj na kurzové stávkovanie.

Q5 Kedy si môžem vybrať bonusové peniaze?

Podmienka výberu bonusových peňazí spočíva v takzvanom pretočení, čiže počte stávok v hodnote bonusu. Ak by ste napríklad chceli získať bonus 100 € a jeho podmienkou by bolo pretočenie 50x, museli by ste najskôr staviť 5000 € (100 € x 50 pretočení), než by sa bonus premenil na reálnu hotovosť. Podobný princíp sa uplatňuje aj pri vstupnom bonuse pri kurzových stávkach, kde sa navyše zohľadňuje kurz stávok.

Q6 Čo mám robiť, ak si chcem zahrať v online kasíne, no nechcem hneď hrať za peniaze?

Každá z hier v online kasíne ponúka možnosť hrania pre zábavu. Pri tomto variante sa do hry nevkladajú reálne peniaze, môže tiež slúžiť na oboznámenie sa s princípmi konkrétnej hry.

Q7 Je možné spustiť online kasíno Tipsport aj v mobilnom zariadení?

Áno, hry online kasína sa dajú hrať aj na mobile či tablete v prípade, že je zariadenie vybavené iOS Safari, Androidom (minimálne 4.1) či iOS Apple (minimálne 10).

Q8 Je možné v Tipsporte využívať funkciu cash-out?

Áno, Tisport umožňuje predčasné uzavretie tiketu, teda cash-out.

Tipsport Aplikacia

Tipsport recenzia: ďalšie funkcie a vlastnosti 

Skúsenosti užívateľa 

Web a všetky jeho podstránky sú graficky príjemne spracované a prehľadné. Rovnako prehľadná je aj kurzová ponuka, Tipsport výsledky či Tipsport kontrola tiketu. Stránka reaguje pohotovo na akýkoľvek podnet od užívateľa. Pohyb po stránke je intuitívny a hráč si naň zvykne behom pár desiatok sekúnd. 

Live stávky 

Tipsport umožňuje aj čoraz populárnejšie live stávkovanie. Má preň vyhradenú zvláštnu podsekciu s názvom „Live“. V ponuke sú všetky dôležité športové udalosti – Tipsport liga a ďalšie hokejové a futbalové súťaže, rovnako ako tenis, stolný tenis, šípky či e-športy.

Ako hrať live stávky

Stávky je možné uzatvárať v priebehu hry či zápasu, pričom k dispozícii je viacero stávkových príležitostí (v závislosti od športu).

Live streaming 

V sekcii „TV“ je dostupných niekoľko tisíc live prenosov zo športových udalostí, pričom aktívni členovia Tipsportu majú prenosy zdarma. Tipsport TV prenáša priame prenosy z grandslamov, americkej MLB, slovenskej Tipsport ligy či NHL.

Mobilná aplikácia 

Tipsport Recenzia: Mobilná aplikácia 

Web Tipsport je responzívny, dá sa teda v plnohodnotnej kvalite otvoriť aj na mobilných zariadeniach. Okrem toho je pre hráčov pripravená aj mobilná aplikácia, ktorá je rýchla a umožňuje sledovanie live prenosov, spravovanie užívateľského konta a hranie v online kasíne.

Najväčšie pozitíva

Oceňujeme výšku vstupných bonusov ako aj fakt, že v Tisporte sa tipuje bez poplatkov. Pozitívom je tiež to, že Tipsport TV sa dá sledovať aj cez mobilné zariadenia. Skúsení tipéri iste ocenia funkciu cash-out a ázijské hendikepy v ponuke. 

Plusy a mínusy 

Plusy: bohatá ponuka kurzových udalostí vrátane minoritných športov, množstvo priamych prenosov a live stávok, jedno užívateľské konto pre kurzové stávky a online kasíno, prehľadná a rýchla mobilná aplikácia.

Mínusy: malý počet odvodených stávok, menší počet hier v kasíne, nemožnosť vsádzať kryptomeny (Bitcoin), malý výber e-peňaženiek (iba Skrill, pričom minimálny vklad je 40 €).

Tipsport Recenzia stávkovej kancelárie – osobný názor  

Napriek drobným výhradám je hodnotenie Tipsportu veľmi pozitívne. Bohatá ponuka kurzových stávok a prehľadný, rýchly web spolu s aplikáciou sa podieľajú na veľmi dobrom hernom zážitku. Vysoko oceňujeme kvalitné live prenosy a stávky, funkciu cash-out či zaujímavé blogy a analýzy, z ktorých sa dá načerpať inšpirácia. Z hľadiska funkčnosti nie je čo vytknúť, chýbala nám akurát väčšia ponuka odvodených stávok a hier v kasíne.

Ak ste už zaregistrovaní v Tipsporte a chcete vyskúšať niečo nové, pozrite si našu recenziu Fortuna a recenziu Doxxbet.

Tipsport Recenzia