Tipsport Aplikacia 2023: Stiahnite si ho tu

Recenzia Tipsport Aplikacia – odhaľuje plusy i mínusy. Čo všetko v nej môže užívateľ nájsť? Ako a odkiaľ apku stiahnuť?

Tipsport Aplikacia Stiahnite si ho tu

Tipsport SK Mobile AplikaciaStiahnite si ho tu

Tipsport pre Android

Tipsport Aplikacia

ZÍSKEJTE APLIKÁCIU

Tipsport pre iOS

Tipsport Aplikacia

ZÍSKEJTE APLIKÁCIU

Ako stiahnuť Tipsport aplikáciu 

Tipsport aplikácia pre systém Android

 • Keďže Tipsport aplikácia zatiaľ nie je dostupná prostredníctvom Google Play, je potrebné ju stiahnuť priamo z webu Tipsportu. Ešte pred samotným procesom sťahovanie si však hráč musí upraviť nastavenia vo svojom telefóne.
 • Kliknite na menu „Nastavenia“ vo vašom telefóne.
 • Zvoľte sekciu „Bezpečnosť“ alebo „Zabezpečenie“.
 • Povoľte inštaláciu aplikácie z iných zdrojov ako Google Play.
 • Môžete zahájiť sťahovanie Tipsport aplikácie z webu Tipsportu.
ZÍSKEJTE APLIKÁCIU

Tipsport Aplikacia Stiahnite si ho tu

Tipsport aplikácia pre systém iOS

 • Sťahovanie Tipsport aplikácie do zariadení Apple iPad a Apple iPhone je oveľa jednoduchšie – apku je možné stiahnuť cez App Store. Túto možnosť vám ponúkne priamo web Tipsportu.
 • Tipsport aplikácia sa dá stiahnuť aj tak, že si hráč nechá na svoj telefón poslať SMS s odkazom na stiahnutie (správa je bezplatná).
 • Apka sa dá stiahnuť aj priamo do počítača a až následne nainštalovať do mobilného zariadenia.
 • Poslednou možnosťou je inštalácia po naskenovaní QR kódu.
 • Tipsport akčný kód je dostupný na webe Tipsport a jeho naskenovaním hráč získa odkaz na stiahnutie aplikácie.
ZÍSKEJTE APLIKÁCIU

Ako sa zaregistrovať  

 • Po spustení aplikácie sa zobrazí hlavné menu. V pravej hornej časti sa nachádzajú možnosti pre prihlásenie a registráciu nového účtu.
 • Ak už máte v Tipsporte vytvorené konto, vyberiete si položku pre prihlásenie a zadáte do nej potrebné údaje.
 • Noví užívatelia sa musia najskôr registrovať, teda vytvoriť si vlastné konto.
 • Registrácia vyžaduje vyplnenie osobných údajov, zadanie hesla, e-mailu a ďalších záležitostí, potrebných napríklad pre vklady a výplaty výhier. Zadané údaje sa prekontrolujú a po ich potvrdení môže zákazník začať hrať.

Ako financovať svoj účet

Tipsport aplikácia ponúka plnohodnotné rozhranie so všetkými možnosťami, ktoré hráč môže nájsť na webe Tipsportu. Prostredníctvom aplikácie sa dajú realizovať aj transakcie na hráčskom účte.

 • Pri používaní aplikácie platia štandardné pravidlá, týkajúce sa vkladov a výplat v stávkovej kancelárii Tipsport.
 • Vklad je možné realizovať cez Skrill, platobnou kartou i bankovým prevodom. Minimálna hodnota vkladu je zväčša 1 €, v prípade Skrillu je dolná hranica vkladu 40 €. Maximálne sa dá vložiť 40 000 € – okrem Skrillu, ktorý umožňuje vložiť až 50 000 €. Transakčné limity v prípade bankového prevodu sú bez obmedzení.
 • Výplaty je možné realizovať bankovým prevodom, pričom dolnou hranicou pre výber je suma 5 € a hornou až 100 000 €. Skrill umožňuje výplaty od 40 do 30 000 €.
 • Spracovanie transakcií prebieha zväčšia okamžite, v prípade výplaty väčšinou do dvoch pracovných dní.

Stávkovanie prostredníctvom Tipsport aplikácie

Kurzové stávky na mobilnom zariadení

Tipsport aplikácia zobrazuje tie isté možnosti a herné udalosti, ktoré hráč nájde aj na webe Tipsportu, vrátane analýz, výsledkov, rebríčka najtipovanejších zápasov či sekcie „Tiket aréna“. Tipsport aplikácia teda ponúka stávkové možnosti na zápasy Premier League, Tipsport ligy, KHL, NHL, Serie A či Budnesligy. V zozname však nájdete aj stávky na e-športy, baseball, NFL prípadne voľby (na Slovensku či v USA). 

Ako stávkovať prostredníctvom Tipsport aplikácia

Stávkovanie cez Tipsport aplikáciu je veľmi jednoduché. Zo stávkovej ponuky si stačí vybrať stávkovú udalosť, respektíve tip, a následne zvoliť sumu, ktorú hráč chce vložiť do hry.

Výhody Tipsport aplikácie

Tipsport aplikácia ponúka skvelé grafické rozhranie a intuitívne ovládanie. Páči sa nám zvolená farebná kombinácia a rovnako aj prehľadné menu. V apke je všetko tak, ako má byť – nič nepotrebné tu nenájdete. Aplikácia Tipsport ponúka všetko, na čo je hráč zvyknutý z webu Tipsportu, vrátane možnosti sledovania športových prenosov, live stávkovania či využitia funkcie cash-out. Všetky spomenuté momenty prispievajú k bezproblémovému hernému zážitku.

Tipsport Aplikacia

Porovnanie mobilnej aplikácie a webu Tipsport 

Aplikácia od Tipsportu je akoby plnohodnotnou predĺženou rukou webovej stránky. Na relatívne malom displeji mobilných zariadení zobrazí všetky funkcie, ktoré sú dostupné aj na webe, navyše v príjemnom a prehľadnom grafickom rozhraní. Apka ponúkne sledovanie priamych športových prenosov, rýchle a presné reakcie a samozrejme mobilné hranie, ktoré je možné realizovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Nevýhodou je zatiaľ trošičku kostrbaté sťahovanie apky v prípade zariadení s Androidom, keďže aplikáciu nie je možné nájsť v Google Play. Kto je zvyknutý na rozhranie monitora počítačov, tomu bude možno chvíľku trvať, pokým si osvojí hranie na mobile. Treba si tiež privyknúť na zobrazovanie stávok – tie odvodené si hráč musí prezrieť pri každom zápase zvlášť, naraz sa zobrazujú len základné stávky 1, X, 2 a dvojtipy 1X a 2X.

Tipsport aplikácia bonusy

Tipsport aplikácia – ďalšie postrehy 

Užívateľská skúsenosť 

Inštalácia apky prebieha rýchlo, nech už si zvolíte ktorýkoľvek spôsob inštalácie. Pri prvom spustení sa automaticky aktivuje uvítací mód, ktorý hráča prevedie jednotlivými funkciami a možnosťami, ktoré Tipsport aplikácia ponúka. Samotný chod aplikácie hodnotíme ako rýchly a maximálne bezproblémový. 

Live stávky

Aplikácia od Tipsportu umožňuje hrať všetky live stávkové príležitosti, ktoré sú dostupné aj na webovej stránke Tipsportu.

Live prenosy na mobilnom zariadení 

Možnosť pozerania live prenosov v plnej kvalite je v aplikácii takisto dostupná za štandardných podmienok, ktoré platia v rámci Tipsportu.

Bonusy

Pre nových užívateľov, ktorí sa práve zaregistrovali a chystajú sa využívať Tipsport aplikáciu, je pripravený uvítací bonus za štandardných podmienok. To znamená možnosť získať vstupný bonus až do výšky 100 % z vkladu, pričom maximálne sa dá získať až 4000 €. Aby hráč získal vstupný bonus, musí pretipovať stanovené množstvo eur na tiketoch s kurzom aspoň 1,5. 

Recenzia Tipsport aplikácie – osobný názor

Po osobnej skúsenosti musíme aplikáciu od Tipsportu len a len odporučiť. Je vskutku prehľadná a po grafickej i technickej stránke veľmi vydarená. Počas testu aplikácia ani raz nezamrzla či „nespadla“. V ponuke apky nájdu hráči všetky možnosti, na ktoré sú zvyknutí z webovej stránky Tipsportu. Nechýbajú ani live stávky a prenosy, blog či analýzy. S touto apkou v mobile získava hráč prehľad o kurzovom stávkovaní doslova kdekoľvek. Jedinou nevýhodou je snáď len nemožnosť stiahnuť apku z Google Play. Tento fakt však Tipsport ani iná stávková spoločnosť nijak neovplyvní, Google to tak má jednoducho nastavené vo svojich pravidlách. Suma sumárum, Tipsport aplikáciu sa oplatí vyskúšať.

Tipsport aplikácia