Tipsport akčný kód 2023 – Bonus až 4000 €!

Uplatnite si najnovší  Tipsport akčný kód s platnosťou pre rok . Tipsport ponúka vysoký vstupný bonus, konkurencieschopné kurzy i zábavu v  kasíne.

Verified
4000 €
Získajte Tipsport akčný kód PROMO ACTIVATED
Bonus & Offers details
Uvítací bonus až 4000 € a 50 € na prvé stávky
T&C:

Platia zmluvné podmienky

Expires on: 31-12-2023
Last check: 2 days ago

Akčny kod tipsport  - Registrácia

Tipsport akčný kód – Najlepšie bonusy

TipsportBonus a ponuky ()Tipsport akčný kód

Vstupný bonus Kasíno

až 7777 € a 100 zatočení zadarmo

 

ZÍSKAJTE TIPSPORT AKČNÝ KÓD

Bonus pre nových hráčov

až 4000 € + 50 € na prvé stávky

ZÍSKAJTE TIPSPORT AKČNÝ KÓD

Bonus "Tipkonto"

až 20 %

ZÍSKAJTE TIPSPORT AKČNÝ KÓD

Akčny kod tipsport  – Registrácia

Pri registrácii nového užívateľa je možné získať a využiť aktuálny Tipsport akčný kód pre rok . Ten môže každý novoregistrovaný hráč zadať pri procese registrácie zaškrtnutím políčka „Chcem zadať akčný kód“. Na aké bonusy sa môžu zákazníci Tipsportu těšiť?

  • Vstupný bonus – pre kurzové stávky: Až 100% zhodnotenie prvého vkladu, maximálne do výšky 4000 €. Výška bonusu sa odvíja od výšky prvého vkladu a na hráčov účet sa pripíše po častiach, po splnení stanovených podmienok.
  • 15 € zdarma – pre kurzové stávky: Bonus, ktorý tipujúci získa po vyplnení a schválení osobných údajov.
  • Vstupný bonus – pre online kasíno: Vstupný bonus až do výšky 1000 € je možné získať aj v prípade, že sa hráč rozhodne hrať online kasíno Tipsport. Výška bonusu závisí od výšky prvého vkladu na konto a bonus ako taký je potrebné aktivovať tlačidlom „Chcem tento bonus“ v sekcii „Moje bonusy“. Hráč ju nájde po kliknutí na podstránku „Kasíno“.
AKTIVUJTE SI BONUS

Ako sa zaregistrovať s akčným kódom Tipsport

  • Vytvoriť si konto v Tipsporte sa dá prostredníctvom webovej stránky alebo Tipsport aplikácie – stačí kliknúť na button „Registrácia“.
  • Systém si následne vyžiada vyplnenie základných osobných údajov či zadanie dokladov totožnosti. V rámci nepovinných údajov je možné zaškrtnúť položku „Chcem zadať akčný kód“.
  • Po dokončení registrácie, respektíve schválení zadaných údajov a dokladov totožnosti, hráč získa registračný bonus vo výške 15 €.
  • Vstupný bonus až do výšky 4000 € je možné získať na základe výšky prvého vkladu a splnení príslušných podmienok (pretipovania istého množstva financií na tiketoch s kurzom aspoň 1,5.).

Akčny kod tipsport –Plnenie bonusov

V rámci kurzového stávkovania je možné získať vstupný bonus až do výšky 100 % z hodnoty prvého vkladu, pričom sú stanovené tri úrovne vkladu – do 100 €, 400 a nad 400 €.

Aby hráč získal vstupný bonus, musí splniť podmienku pretipovania istého množstva peňazí.

Ak napríklad vloží 50 €, môže si nárokovať vstupný bonus 50 €. Podmienkou je vložiť do hry 6násobok hodnoty prvého vkladu + hodnotu vstupného bonusu. (50+50) x 6 = 600 € – toľko treba najskôr pretipovať, aby hráč získal bonus 50 €. Je nutné zdôrazniť, že do tohto objemu sa započítavajú iba stávky, respektíve tikety s kurzom aspoň 1,5.

Pre druhú bonusovú úroveň platia podobné podmienky, akurát pretipovaná suma (vklad+hodnota bonusu) sa násobí číslom 8 a celkový kurz stávok musí byť aspoň 3. Pre tretiu bonusovú úroveň platí (výška vkladu+hodnota bonusu) x 10 a minimálny kurz stávok je 5.

Akčny kod tipsport – Vstupný bonus pre kasíno 

Minimálny vstupný bonus má výšku 10 € (pri vklade 10 – 19 €), pri vklade nad 1000 € je možné získať až 1000€ bonus. Pre zisk kasíno bonusu hráč musí pretočiť, respektíve vložiť do hry v online kasíne Tipsport istú sumu peňazí. Stolové hry a ruleta prispievajú do splnenia podmienky pretočenia 10 % (ak hráč vloží do hry 50 €, v rámci plnení podmienok sa mu zaráta iba 5 €), zatiaľ čo výherné prístroje sa na plnení podmienok pretočenia podieľajú 100 %.

Akčny kod tipsport - Vstupný bonus pre kasíno 

AKTIVUJTE SI BONUS

 

Akčny kod tipsport: Podmienky získania bonusov

Vstupný bonus pre kurzové stávkovanie je možné získať po zaregistrovaní, respektíve vytvorení užívateľského účtu nového hráča. Výška vstupného bonusu sa odvíja od výšky prvého vkladu na hráčsky účet. Ak chce hráč získať vstupný bonus, musí najskôr do hry vložiť určité množstvo vlastných financií (niekoľkonásobok hodnoty vkladu+hodnoty bonusu), pričom sa do úvahy budú brať iba stávky s minimálnym kurzom 1,5 (v prípade vyšších bonusov platia ešte vyššie kurzy). Vstupný bonus sa na hráčov účet pripíše až po splnení týchto podmienok.

Vstupný bonus platný pre online kasíno funguje na podobnom princípe ako vstupný bonus pre kurzové stávkovanie. Taktiež sa odvíja od prvotného vkladu hráča a následne od sumy vloženej do hry. Ruleta sa na plnení podmienok podieľa 10 percentami (zarátava sa 10 % z do hry vloženej sumy), zatiaľ čo výherné prístroje sa na plnení podmienok podieľajú 100 % (do plnenia sa zarátava 100 % z do hry vloženej sumy). 

FAQ – najčastejšie otázky týkajúce sa akčného kódu Tipsport a bonusov

Ako získať Tipsport akčný kód?

Akčný kód Tipsport je možné získať v rámci marketingových akcií spoločnosti Tipsport.

Aké podmienky treba splniť na získanie Tipsport bonusov?

V prípade 15€ bonusu sa stačí zaregistrovať a prejsť fázou, pri ktorej sa overujú zadané údaje a doklady totožnosti. V prípade vstupného bonusu je treba na hráčsky účet vložiť určitý finančný obnos, respektíve vložiť do hry určité množstvo peňazí.

Je možné využiť vstupné bonusy viackrát?

Vstupný bonus, ako aj bonus 15 € zdarma je možné využiť iba raz – oba bonusy sa viažu na vytvorenie nového hráčskeho účtu, respektíve na výšku prvého vkladu na tento účet.

Čo robiť, ak podmienky pre zisk bonusu boli splnené, no na hráčsky účet žiadny bonus neprišiel?

V tomto prípade odporúčame kontaktovať zákaznícke centrum Tipsportu. Support funguje od pondelka do nedele v čase od 8:00 do 22:00. E-mail aj číslo telefónu zákazníckej linky nájdete priamo na webe Tipsport v sekcii Zákaznícka podpora.

Viažu sa na vstupný bonus aj live stávky?

Áno, na plnení podmienok pre zisk vstupného bonusu sa podieľajú aj live stávky.

Koľko treba vložiť na hráčsky účet, aby som získal/a vstupný bonus?

Výška vstupného bonusu sa odvíja od výšky hráčovho prvého vkladu na svoj účet. Bonus neznamená zdvojnásobenie vkladu, ale jeho 100% zhodnotenie (v prípade splnenia platných podmienok) – to znamená, že ak hráč vykoná prvý vklad v hodnote 150 €, môže po splnení ďalších podmienok získať bonus v hodnote 150 €.

Bude mi vstupný bonus vyplatený naraz?

Nie, vyplatenie vstupného bonusu sa deje po častiach.

Je vstupný bonus totožný s registračným bonusom?

Jedná sa o dva rozdielne bonusy. Registračný bonus získa hráč po zaregistrovaní a schválení zadaných údajov, zatiaľ čo vstupný bonus sa odvíja od prvotnej výšky vkladu a ďalších parametrov (pretipovaná suma).

Tipsport akčný kód: Úroveň platformy

Tipsport SK

Tipsport kurzové stávky

Na Tipsporte je možné hrať kurzové stávky i online kasíno. Stávková kancelária Tipsport sa však špecializuje na kurzové stávkovanie. V ponuke je možné nájsť všetky obľúbené športy a súťaže, vrátane Tipsport ligy, KHL, NHL, Serie A, Premier League, Primery Division či NBA. Tipsport ale ponúka možnosť zahrať si aj stávky týkajúce sa stolného tenisu, e-športov, cyklistických podujatí či spoločenských udalostí (napríklad voľby). Servis pre tipujúcich dopĺňa Tipsport kontrola tiketu sk, aktuálne Tipsport výsledky, zaujímavé blogy či analýzy zápasov.

Tipsport akčný kód Kasíno

Tipsport ponúka tiež možnosť zahrať si v online kasíne. Ponuka hier je zatiaľ relatívne skromná – obsahuje desiatky výherných prístrojov a ruletu. Hráči si môžu zahrať za reálne peniaze aj pre zábavu. Aj v prípade online kasína fungujú vstupné bonusy. Existuje predpoklad, že ponuka online kasína Tipsport sa bude rozširovať a skvalitňovať.

Užívateľská skúsenosť 

Web Tipsportu je veľmi prehľadný. Navigácia, respektíve orientácia na stránke i podstránkach prebieha absolútne bez problémov. Ovládanie je intuitívne a jednoduché, čomu isté napomáha veľmi príjemná a nerušivá grafika stránky. Tipsport ponúka plynulé live prenosy z najzaujímavejších športových podujatí – na výber je dokonca aj Tipsport liga. Problém nebol ani s hraním online kasínových hier, ktoré zaujali príjemnou grafikou a výbornou hrateľnosťou. 

Úroveň zákazníckej podpory

Zákaznícku podporu je možné kontaktovať prostredníctvom telefónu aj e-mailu. Podpora reaguje svižne, pracovníci sú priateľskí, odborne zdatní a ochotní vyriešiť akýkoľvek problém. Podpora funguje 7 dní v týždni, no iba od 8:00 do 22:00.

Tipsport akčný kód – Vklady a výplaty 

Tipsport Vklady

Platobná metódaPoplatokLimity

Bankový prevod

Podľa banky

1 – 40 000 €

Platobná karta

Podľa banky

1 – 40 000 €

Slovenská sporiteľňa

Podľa banky

1 – 40 000 €

VÚB

Podľa banky

1 – 40 000 €

Tatra banka

Podľa banky

1 – 40 000 €

Poštová banka

Podľa banky

1 – 40 000 €

Skrill

Podľa banky

1 – 40 000 €

Paysafecard

Podľa banky

1 – 40 000 €

Vklad na pobočke

5 %

1 – 1000 €

Bez poplatku

0,01 – 1500 €

Tipsport Výplaty

Platobná metódaPoplatokLimity

Bankový prevod

Podľa banky

5 – 100 000 €

Skrill

Podľa banky

40 – 30 000 €

Výplata na pobočke

Bez poplatku

1 – 1000 €

Doba spracovania: Bankový prevod a Skrill zväčša do 2 pracovných dní.

Responzívnosť a optimalizácia webu pre mobilné zariadenia 

Dizajn webu Tipsport je plne responzívny. To znamená, že stránku možno v plnej kvalite zobraziť na v zásade akomkoľvek mobilnom zariadení aj bez toho, aby bolo nutné stiahnuť aplikáciu. #

Tá je však takisto dostupná. Apka pre iOS sa dá stiahnuť z App Store, aplikáciu pre Android je potrebné stiahnuť priamo z webu Tipsportu, v Google Play totiž nie je dostupná. Apka i mobilný web ponúkajú všetko, čo hráč nájde na webe Tipsport – teda všetky Tipsport kurzové stávky i Tipsport výsledky, rovnako ako live prenosy či live tipovanie. Apka beží prekvapivo plynule a bez akýchkoľvek problémov, dajú sa cez ňu realizovať vklady aj výbery. 

Mobilná aplikácia – Tipsport akčný kód

Apka Tipsportu je veľmi prehľadná a ponúka vskutku príjemné grafické rozhranie. Inštalácia napriek tomu, že aplikácia nie je dostupná v Google Play, prebieha naozaj pohotovo. Ovládanie aplikácie a orientácia v menu sú intuitívne a logické. Menšou nevýhodou je akurát to, že odvodené stávky si hráč musí rozkliknúť pre každý zápas jednotlivo

Mobilný web 

Mobilný web je alternatívou v prípade, ak si hráč nechce stiahnuť aplikáciu Tipsport. Tipsport mobilný web ponúka v zásade to isté grafické rozhranie a výhody ako mobilná aplikácia. Jeho chod je plynulý, menu prehľadné a funkcie absolútne plnohodnotné.

Ako sa zaregistrovať s akčným kódom Tipsport 

Plusy a mínusy

Plusy: široký výber kurzových stávok, najvyššia maximálna hodnota vstupného bonusu spomedzi slovenských stávkových kancelárií, funkcia cash-out, live stávky spolu s live prenosmi.

Mínusy: aplikáciu Tipsport nie je možné stiahnuť cez Google Play, relatívne náročné podmienky pre uplatnenie bonusov, aktuálne skromný výber hier v online kasíne, zákaznícka podpora len od 8:00 do 22:00.

Naša recenzia Tipsportu: “Rozhodne odporúčame” 

Tipsport ako jeden z lídrov na slovenskom trhu ponúka pestrú paletu stávkových udalostí. Staviť sa dá aj na relatívne netradičné momenty – e-špory, šach či šípky. Okrem veľmi dobre postavených kurzov oceňujeme funkciu cash-out, možnosti live prenosov i stávok, ktoré fungujú veľmi dobre. Za pozornosť stojí fakt, že Tipsport ponúka jeden z najvyšších vstupných bonusov spomedzi slovenských stávkových kancelárií. K dispozícii je dokonca i live kasíno, veľmi prehľadná aplikácia a mobilná verzia webu. Rozhodne by sme rozšírili ponuku kasínových hier a rovnako aj kasínových bonusov. To je však asi jediná výtka na adresu Tipsportu, ktorý v našom teste potvrdil svoju povesť dominantného hráča na slovenskom trhu.

Top 3 alternatívy Tipsportu

Fortuna

Pre vklad a výber nie je možné využiť žiadnu e-peňaženku. Fortuna sa na svojom webe chváli najširšou ponukou e-športov, zaujímavé sú aj tematické stávky (stane sa v roku XY, čo sa podarí Petrovi Saganovi). Kasíno na webe Fortuna ponúka bohatší výber hier, no výška vstupného bonusu je maximálne 1000 €.

Niké

Pre vklad a výber nie je možné využiť žiadnu e-peňaženku, na druhej strane sa ale vklady aj výbery dajú realizovať aj cez platobné karty Discover a Diners Club. Niké ponúka vstupný bonus do maximálnej výšky 1000 €, no až 30 € možno získať za akvizíciu nového člena Klubu Niké. Ponuka výherných prístrojov v kasíne Niké je menšia, no k dispozícii je okrem rulety aj Blackjack. V rámci kurzového stávkovania sa dá staviť na takzvané virtuálky – virtuálne dostihy, tenis, cyklistické závody, futbal či motošport.

Doxxbet

V Doxxbete je možnosť tipovať virtuálne športy s bonusom 35 €. Doxxbet vypláca za privedenie nového hráča takzvaný Skaut bonus, na ktorý sa neviažu podmienky pretočenia, a ponúka aj kompenzáciu v prípade, že na tikete „ujde“ jeden zápas. Vstupný bonus je vo výške maximálne 2000 €. Doxxbet kasíno ponúka možnosť zahrať si okrem automatov aj viaceré verzie rulety a Blackjacku. Na webe je live chat, no chýba kontakt na zákaznícke centrum. Firma akceptuje transfery aj prostredníctvom Fio banky a služieb Viamo a Skrill.

Tipsport Registrácia