Tipsport Kasíno: bonus až 7 777 eur +100 zatočení | 2023

Stávková kancelária Tipsport ponúka predovšetkým bohatú ponuku kurzových stávok, no jej portfolio tvorí aj kasíno a kasínové hry. Prečítajte si náš článok a dozviete sa viac o Tipsport Kasíno

Tipsport Kasíno: dostupné hry ()

TipsportBonus a ponuky ()Získajte bonus

Vstupný bonus Kasíno

až 7777 € a 100 zatočení zadarmo

Bonus pre nových hráčov

až 4000 € + 50 € na prvé stávky

AKTIVUJTE SI BONUS

Bonus "Tipkonto"

až 20 %

AKTIVUJTE SI BONUS

V sekcii “Kasíno” na webe Tipsportu nájdete viac ako tri desiatky zaujímavých online hier, v drvivej väčšine automatov. Medzi najhranejšie patria Bonus Joker II, Gangester World či Turbo Slots, okrem nich si však hráči veľmi radi vyberajú aj z noviniek, menovite Four Fruits II, Apollo European Roulette alebo Respin Joker. Táto ponuka sa zatiaľ nedá porovnávať s oveľa bohatšou hernou ponukou najznámejších online kasín na internete. Jedným dychom však treba dodať, že Tipsport neustále pracuje na rozširovaní palety online hier a je možné, že hráči sa už čoskoro dočkajú nových herných titulov.

Tipsport Kasíno

AKTIVUJTE SI BONUS

Tipsport Kasíno: Sloty – hracie automaty 

Hracie automaty patria aktuálne medzi najviac zastúpenú hernú kategóriu v kasíne Tipsport. Hráči si môžu vyberať z ponuky viac ako tridsiatich verzií hier. Hry je možné filtrovať na základe ich popularity či odporúčania Tipsportu. Hráči, ktorí radi skúšajú nové veci, iste neobídu podkategóriu „nové hry“, kde nájdu pravidelne aktualizovaný zoznam noviniek. Každá z kasínových hier, ktoré sú k dispozícii na webe Tipsport, sa dá hrať za peniaze alebo pre zábavu. Druhá možnosť je určená predovšetkým nováčikom a všetkým hráčom, ktorí sa najskôr chcú oboznámiť s pravidlami a špecifikami danej hry, aby následne začali hrať o reálne peniaze.

Bonusy a promo-akcie a Tipsport Kasíno

Tipsport kasíno má pre svojich hráčov pripravené rôzne bonusy. Každý novozaregistrovaný hráč môže získať vstupný bonus, ktorý sa počíta na základe vloženej sumy peňazí. Môže sa jednať až o 100% zhodnotenie hráčovho vkladu. Horná hranica tohto bonusu je ohraničená sumou 4000 €.

Treba povedať, že bonusové peniaze sa nedajú vybrať hneď po pripísaní na účet. Sú v zásade určené na predĺženie času hry. Najskôr je potrebné vložiť stanovenú sumu reálnych peňazí niekoľkokrát do hry a až potom hráč získa bonus v konkrétnej hodnote. Ak je podmienkou zisku napríklad 300 € bonusu 30-násobné pretočenie, znamená to, že hráč najskôr musí do hry vložiť 9000 € (30×300 €), aby mal následne nárok získať bonus v hodnote 300 €.

Ku tradičným bonusovým záležitostiam sa radia aj obľúbené free spins, teda voľné zatočenia.

Aj na tento druh bonusu sa viaže podmienka pretočenia, preto sa potenciálne výhry z free spins pripíšu najskôr ako bonusy a až po splnení podmienok pretočenia sa „premenia“ na reálne peniaze, ktoré si hráč môže z účtu vybrať.

Bonusy a promo-akcie a Tipsport Kasíno

AKTIVUJTE SI BONUS

Čo je to Tipsport Vstupný bonus 

Tipsport vstupný bonus je akousi odmenou pre každého nového hráča, ktorý si vytvorí účet na webe Tipsport. Zároveň platí, že s rovnakým účtom je možné hrať kurzové stávky aj hry v online kasíne. Vstupný bonus je viazaný na hráčov vklad, pričom tento môže zhodnotiť až o 100 %. Vstupný bonus sa premieňa na reálne peniaze až po niekoľkonásobnom pretočení určenej sumy peňazí – nie je teda možné vybrať bonusové prostriedky skôr, než po uplynutí tejto podmienky.

Prečítajte si viac o Tipsport akčný kód .

Tipsport Kasíno a najčastejšie kladené otázky

Q1 Ako sa prihlásiť do Tipsport kasína?

V prvom rade je potrebné vytvoriť si hráčsky účet. Po registrácii a overení potrebných formalít sa hráč môže prihlásiť do svojho konta, vybrať si jednu z ponúkaných hier a následne možnosť, či chce hrať za reálne peniaze alebo pre zábavu.

Q2 Aké sú limity pre hru v kasíne?

Všetky hry v kasíne a ich limity stávok sa odvíjajú od princípov zodpovedného hrania. Spodný limit, teda minimálna stávka, je na úrovni 0,1 €, pričom maximálne je možné vsadiť až 200 €.

Q3 Je Tipsport kasíno dôveryhodné a hra v ňom bezpečná?

Licenciu na prevádzkovanie získalo kasíno, respektíve spoločnosť Tipsport, od Ministerstva financií SR. Znamená to, že firma spĺňa všetky náležitosti, ktoré pre tento druh podnikania vyplývajú z platnej legislatívy Slovenskej republiky. Hry v kasíne fungujú na princípe RNG – certifikovaného a nezávislými audítormi kontrolovaného systému, ktorý náhodne generuje čísla. Výsledok hry je plne v rukách náhody.

Q4 Prečo je v ponuke kasína tak málo hier?

Počet hier v kasíne je zatiaľ obmedzený, no hry postupne pribúdajú. Okrem automatov je k dispozícii aj online ruleta a čoskoro by mal pribudnúť Blackjack.

Q5 Za akých podmienok môžem do hry vložiť bonusové peniaze?

Pravidlá kasína hovoria, že najskôr hráč hrá za vlastné peniaze a až po pretočení určitej finančnej čiastky mu môže byť pripísaný bonusový vklad, ktorý následne môže vložiť do hry.

Q6 Ako splniť podmienky pre získanie bonusu?

Ak chcete napríklad získať bonus 100 €, pre ktorý by platila podmienka 50-násobného pretočenia, musíte najskôr pretočiť 50-násobok hodnoty bonusu, než sa vám hodnota bonusu pripočíta ako reálna hotovosť.

Q7 Majú výhry či prehry vplyv na výšku alebo zisk bonusu?

Jedinou podmienkou na zisk bonusu je niekoľkonásobné pretočenie určenej čiastky. Nezáleží na tom, či a koľko peňazí hráč vyhrá alebo prehrá. Treba tiež zdôrazniť, že rôzne hry môžu plniť podmienky pretočenia iným spôsobom.

Q8 Musím hrať hry v kasíne len za peniaze?

Nie, kasínové hry je možné hrať aj pre zábavu, bez nutnosti vkladať do hry vlastné peniaze.

Tipsport Aplikacia

Recenzia Tipsport Kasíno: ďalšie vlastnosti a funkcie

Užívateľská skúsenosť  

Kasíno na webe Tipsport je maximálne prehľadné, rovnako ako spôsob jeho ovládania a používania. Menší počet hier sa v tomto smere javí ako výhoda – hráč nemá problém vybrať si hru, ktorá ho najviac baví bez toho, aby sa musel krvopotne predierať zoznamom stoviek viac či menej odlišných hier. Všetky hry, bez ohľadu na to, či ide o nové alebo osvedčené herné tituly, sú užívateľsky veľmi prívetivé a ľahko pochopiteľne. 

Grafika 

Grafické prevedenie hier je na najvyššej úrovni. Všetky hry bežia plynule, bez najmenších chybičiek. Herné prostredie je pestré, lákavé a vhodne dotvára celkovú atmosféru z hrania. 

Mobilné hranie

Web Tipsportu je plne responzívny a umožňuje hranie na mobilných aplikáciách. Hráč môže prejsť na mobilný web, prípadne si stiahnuť aplikáciu. Ako avizuje samotný web, apku ešte nie je možné nájsť v ponuke Google Play, preto je potrebné v telefóne povoliť inštalovanie aplikácie z neznámeho zdroja. Aplikácia podporuje systém Android aj zariadenia od Apple (dá sa stiahnuť z App Store) a plnohodnotne zobrazuje všetky kasínové hry, ktoré sú určené aj pre hranie na mobilnom zariadení. 

Klady a zápory 

Veľkým pozitívom kasína je atraktívny vstupný bonus a rozhranie webu, ktorý umožňuje kvalitné a plnohodnotné hranie na PC, laptopoch aj mobilných zariadeniach. Kvitujeme tiež úroveň bezpečnosti, garantovanú licenciou s pečaťou Ministerstva financií Slovenskej republiky, rovnako ako licencovaný generátor náhodných čísel, podporujúci transparentné hranie.

Mínus udeľujeme za doposiaľ veľmi obmedzenú ponuku herných titulov a nemožnosť vkladať do hry kryptomenu Bitcoin – tieto momenty u najväčších internetových kasín nenájdete. Rezervy vidíme aj v ponuke bonusov (mohli by pribudnúť ďalšie) či v nemožnosti stiahnuť apku cez Google Play.

Recenzia kasína Tipsport

Recenzia kasína Tipsport – osobný názor

Z užívateľského pohľadu musíme kasíno Tipsport pochváliť. Funguje výborne, bezpečnosť vkladov a výberov či grafické prevedenie herných titulov je na patričnej úrovni. Bonusové podmienky sú dostatočne atraktívne a férové. Veľmi sa nám páčil spôsob, akým Tipsport zvládol prenesenie hier do mobilných zariadení. Snáď jediným výrazným nedostatkom je naozaj skromný počet hier, pričom na výber sú v drvivej väčšine výherné automaty. Ak obľubujete kartové hry, máte zatiaľ smolu, no napríklad milovníci rulety si na svoje určite prídu.

Recenzia Tipsport Kasíno